31/07/2017  Публікації

http://pensia.ua/ua/servisy/express-analiz-rozmiru...

Визначення дати настання пенсійного віку, виходячі з дати народження та статі особи, а також прогнозного страхового стажу на момент настання пенсійного віку з дати початку трудової діяльності (без врахування можливих перерв або специфічних періодів).

Пенсійний вік - це вік, починаючи з якого застрахована особа має право на отримання щомісячної пенсійної виплати в солідарній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Страховий стаж - період, протягом якого особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок відповідно до статті 24 ЗУ №1058

Очікуваний страховий стаж визначається від дати початку трудової діяльності до дати настання пенсійного віку, за виключенням можливих перерв у трудовій діяльності.

До стажу враховуються періоди догляду за дитиною до 3-х років, строкова військова служба та інші періоди згідно статті 24 ЗУ №1058.
Важливо! Періоди Вашої трудової діяльності зараховуються до стажу лише у випадку, якщо Ви офіційно працюєте та Ваш роботодавець сплачує страхові внески з вашої зарплати.

Згідно Умов призначення пенсії за віком, мінімальний страховий стаж складає 15 років

Розрахунок проведено відповідно до статті 27 ЗУ №1058 в цінах сьогоднішнього дня. Використано статистичні значення середньої зарплати в Україні за квітень 2017 року, що складає 5843.43 грн, та середньої річної зарплати в Україні за 2014-2016 р.р., що складає 3764.57 грн.