Вручення нагороди ордена "Золотий хрест честі і звитяги" "Лицар Вітчизни", іменного диплома, іменної зброї - оригінальної лицарської шаблі та нагрудного знака "Лицарський Легіон" 

Національний бізнес-рейтинг висловлює Вам свою глибоку повагу у зв’язку з успішною діяльністю Вашого підприємства, що стабільно посідає лідерські місця в рейтингах, які проводять наші експерти. Раді повідомити, що за висновками комплексного незалежного аналізу діяльності в 2018 році було проранжовано 311 430 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності підприємств України і Ваше підприємство – серед найуспішніших і посіло такі позиції:

           

Шановний Сергій Романович ! Офіційно повідомляємо Вас про завершення безкоштовного ранжування всіх суб'єктів України за результатами 2017  року. ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФІНАНСОВИЙ БРОКЕР" увійшло в число номінантів рейтингу і має право отримати статус «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2017» .
Шановні партнери, опубліковані дані комплексної рейнтингової програми НБР, що визначає справжніх лідерів економіки України виключно на підставі даних загальнодержавної звітності. Девіз НБР - In factum veritas (лат.- "У фактах істина"). Саме тому лідери вітчизняної економіки визначаються винятково
ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» За підсумками 2016 року ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» визнала переможцем серед партнерів та вручила диплом компанії ТОВ « Інвестиційний Фінансовий Брокер» як «Надія 2017 року».